Yüksel Eğitim Kurumları

İngilizceyi oyunla oğluma sevdirdi. Yüksel Eğitim Kurumlarına gelirken çok mutlu geliyoruz. Her hafta hangi etkinlik olacak diye merak ediyoruz. Güler yüzlü eğitim için çok teşekkür ederiz.
Nagihan A.
Çok yararlı bir eğitim.
Osman K.
Eylül 2020’den beri devam ettiğimiz İngilizce kursumuzu tüm velilerimize ve öğrencilerimize şiddetle tavsiye ediyorum. Hem eğlenmek hem de öğrenmek istiyorsanız Yüksel İngilizce Eğitim Merkezinde buluşalım.
Rana Y. Ö.
Emekleriniz ve titizliğiniz için çok teşekkür ederiz. Kızım sizin sayenizde İngilizceyi çok sevdi. Gülen yüzünüz hiç solmasın. Sevgiler.
Betül T.
Merih Deniz İngilizce kursuna keyifle gidiyor. İngilizce okuma,telaffuz, anlamadaki gelişimi çok iyi gidiyor. Okulda öğretmeni de fark etmiş. Merih kursa gittiğini ifade etmiş. Kendini kursta iken mutlu hissetmesi, eğlenmesi, öğrenmesi,sosyalleşmesi; ev gibi fiziksel bir ortamda ikinci eviymiş gibi aidiyet duyduğunu bize hissettirmesi ailesi olarak ayrıca mutlu hissettiriyor. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
Güner Y. S.
" Emeğinize, gayretinize sağlık. Bu denli özverili gayretiniz bizleri çok memnun etti, önümüzdeki yıllarda satranç konusunda kızım sizlere emanet. "
Reyyan K.
Geçen yaz döneminde İngilizce eğitiminizden çok büyük geri dönüş aldık. Bize evde İngilizce şarkılar bile söylüyor. İlk etapta çok büyük beklentimiz yoktu ama çok severek gidiyor. Beklentimizin üstünde bir eğitim verildiğini düşünüyoruz. Özellikle öğretmenlerin çocuklarla iletişimi ve eğitimleri çok iyi. Çağla Hanım’ın kurum ve biz aileler arasında kurduğu iletişim çok iyi. Teşekkürler.
Derya Ç.
Her öğrencinin yüreğine tek tek dokunan, hayatlarına ışık olan yön gösteren YÜKSEL EĞİTİM KURUMLARI iyi ki varsınız. Güleryüzlü anlatımı, enerjisi müthiş Çağla öğretmenimize sonsuz teşekkürler.
Gülcan S.
Ailemizin en sevilen öğretmenlerinin bulunduğu kurum. İlginiz, eğitim ve öğretim anlayışınız için çok teşekkür ederiz. Kızımın iki saat boyunca anne ve babasından bağımsız olarak arkasına bakmadan derse gideceğine ihtimal vermezdim ama bunu başardınız.
Hazel Ö.
Oğlum sayenizde İngilizce dilini severek öğreniyor. Derslerindeki başarısı arttı ve kendine güveni geldi. Kurumunuzu ve güleryüzlü olmanızı seviyorum.
Hatice V.