Yüksel Eğitim Kurumları

Sistemimiz ( Game Based Education )

Yaratıcılık, eğlence ve oyun İngilizce eğitiminin olmazsa olmazıdır.

Dil eğitiminde uyguladığımız yöntemler yapılandırılmış oyunları yaratıcı ve eğlenceli öğrenme zamanı ile birleştirir.

Eğitim Adımları
Okul Öncesi

Küçük yaşta edinilen yabancı dilin kalıcılığının farkındayız. Buradan hareketle anasınıfı 5 ve 6 yaş gruplarımızın öğrenmeye en açık gruplar olduğunun bilincinde olmamız, Anaokulu İngilizce eğitim programımızı belirlemekte önemli bir rol oynamaktadır.

Yüksel Yabancı Dil  kursu 4 yaştan itibaren başlamaktadır. Anasınıfı için4, 5 yaş İngilizce kursu ve 6 yaş İngilizce kursu, her yaş grubunun motor becerileri ve yaş gruplarına göre belirlenmektedir. Tamamı işitsel ve görsel materyaller, dünyaca kabul görmüş interaktif yazılım destekli kitaplar ve Türk ve yabancı öğretmenler ile öğrencilerimize farkında olmadan öğrenebildikleri bir ortam yaratmaktayız.

İLKOKUL

YİEM olarak birinci sınıf, ikinci sınıf, üçüncü sınıf ve dördüncü sınıf düzeyinde öğrenimlerine devam eden çocuklarımıza özel hazırladığımız İlköğretim İngilizce kursu ile hedefimiz, çocuklarımızın farkında olmadan, keyif alarak, dil kurallarına boğulmadan, yaparak ve yaşayarak öğrenecekleri bir ortamda İlkokul İngilizce eğitimi sunmaktır.

ORTAOKUL

YİEM olarak Ortaokul İngilizce Kursu programlarımız ile hedefimiz, beşinci sınıf, altıncı sınıf, yedinci sınıf ve sekizinci sınıf eğitimine devam eden öğrencilerimizin 4 ana öğrenme alanında, kelime bilgisi ve dil yapısında sistematik bilgi sağlayarak, dili doğru ve akıcı bir şekilde kullanmalarına yardımcı olmaktır.

LİSE

Yabancı dil eğitimi sarmal yapıda bir eğitimdir. Lise eğitimine başlayana kadar öğrencinin edindiği beceriler, lisedeki yabancı dil eğitimini de şekillendirir. Ayrıca, öğrencinin yaşı ve sahip olduğu mevcut İngilizce bilgisi de öğrenme üzerinde önemlidir. Biz de buradan hareketle YİEM’de, dokuzuncu sınıf, onuncu sınıf, on birinci sınıf ve on ikinci sınıf öğrencilerimize özel hazırladığımız Lise İngilizce Kursu eğitimlerimizi farklı seviyelere göre oluşturmaktayız. Bunun için de öğrencilerimize en uygun seviyeyi belirlememizde yardımcı olan online seviye belirleme sınavı Oxford Placement Tests’i kullanmaktayız.

BİREYSEL İNGİLİZCE DERSLERİ

Katılımcımızın ihtiyacı doğrultusunda planlanmış bir müfredat ile online ve/veya yüz yüze bireysel olarak düzenlenen derslerdir.

KURUMSAL İNGİLİZCE DERSLERİ

Kurumlara ihtiyaca yönelik hazırlanan müfredat dahilinde bireysel ve/veya çoklu katılımcılarla sunduğumuz uzmanlık alanımızdır.

*Eğitim adımlarının içerikleri ve detaylı bilgiyi 0 224 241 39 30 numaralı telefonumuzdan ya da bilgi@yukselegitim.com adresine talebinizi ileterek edinebilirsiniz.