Yüksel Eğitim Kurumları

" Emekleriniz için çok teşekkür ediyoruz. Bu süreci hem çok güzel yönettiniz hem de beklentimizin çok üzerinde bir program oluşturdunuz. Her şey için çok teşekkürler. Sevgiler… "
Pınar Ö.
" Sizleri tebrik ediyorum. Bu süreci çok hızlı adapte olup aksiyon aldınız ve çocukların satrançtan kopmamalarını sağlayarak bu zor günlerde üzerinize düşeni en iyi şekilde gerçekleştirdiniz. Her şey için teşekkürler… "
Gökçe G.
" Her şey için teşekkür ederiz. Bu süreçte bize gerçekten ilaç gibi geldiniz. Bulmacaları ve canlı dersleri beklemek bile güzeldi. Her şey için tekrar teşekkürler. Sağlıcakla kalın. "
Neslihan Y.
" Bizler için çok anlamlıydı, çok duygulandık, teşekkür ediyoruz. İkinci adımda çocuklarımızın yine sizlerin öğrencisi olma ayrıcalığına erişmesi dileğiyle. "
Ayşe Ç.
" Çok teşekkür ederiz. Bu zorlu sürece kısa sürede adapte olup, gerekeni yapıp, çocukların edindikleri kazanımları unutmamalarını sağladınız. Her gün için yolladığınız bulmacaları zevkle çözdük, kızım her gün sabırsızlıkla bekledi bulmacaların gelmesini, koca bir klasör yaptık bulmacalar için. Birlikte başarılı, eğlenceli bir dönemi daha bitirdik yeni dönemde sağlıklı günlerde yeniden bir arada olmak dileğiyle emek ve özveriniz için teşekkürler. "
Pınar K.
" Emeğinize, gayretinize sağlık. Bu denli özverili gayretiniz bizleri çok memnun etti, önümüzdeki yıllarda satranç konusunda kızım sizlere emanet. "
Reyyan K.
" Gerçekten çocuklar sizi ve dersleri çok seviyor, emekleriniz için teşekkürler. "
Özlem O.
" Çok teşekkür ederiz. Bu dönemde verdiğiniz canlı eğitimler, videolar ve bulmacalar ile çocuklarımın zamanını verimli geçmesine çok katkı sağladınız. Her birine severek ve isteyerek katıldılar. Bizim de online eğitim içimize sindi. Her şey için tekrar teşekkür ederiz. "
Fulya S.